• Новак
Nalin Голем Заб Чешел - Анти-Статички, Дебела и Широк Заб Чешел Чешел Меридијанска Масажа Чешел (Size : Small)

Nalin Голем Заб Чешел - Анти-Статички, Дебела и Широк Заб Чешел Чешел Меридијанска Масажа Чешел (Size : Small)

DEN 1846.32

Достапност
Достапно за нарачка

Се даде на вашата коса поинакво искуство, така што имате различни убавина.Таписерии и компактен, рачно изработени, кои ви даваат различни искуство.крупни заб меридијанска чешел, текстура и транспарентен како жад, чешел е дебела и круг.Природни yak рог, грижа за здравјето, без боја, без статички електрицитет, за нега на коса масажа, еластична коса.Транспарентен како жад, рака полиран, убаво текстура.Име на производ : Comb Color : како shown Product Тип : Лична Нега / Чистење / Care Material : Horn Size : Мали , Средни , Large Process : рака полиран, високо polished Handle : удобно grip Suitable за публиката : секој (може да биде дадена како подарок за другите).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат