• Новак
LOVEF Жените Магијата на Коса и Чешел Мушка Еластичен Коса Чешли Двојно Слајд Метал мултифункционален Чешел Клип Шноли За жените-4pcs

LOVEF Жените Магијата на Коса и Чешел Мушка Еластичен Коса Чешли Двојно Слајд Метал мултифункционален Чешел

DEN 468.00

Достапност
Достапно за нарачка

Оваа beaded чешел е направен од метал чешел со лежиште украси, модерен и убави ; Големина : високо еластична, одговараат за повеќето жени и девојки.Големина : Една Големина 10x7cm(3.94x2.76in).Растеглив двојно магија еластична чешел плетенки шарени монистра со еластична жици, растеглив и издржливи.Можете да го користите овој двоен коса чешли поставени за да се направат различните коса форми, магија и добра декорација на вашата коса стил, тоа може да се направи што повеќе шармантна и елегантен.Occassions : Погоден за свадба,матурска, партија, фестивали и секојдневниот живот.Без алатки, тоа може да се направи голем број на различни стилски личност фризури, покажуваат вашиот шарм.Повод : Погоден за свадба, матурска, партија, фестивали и секојдневниот живот.Добар подарок за себе,пријателите и семејството.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат