• Новак
Бебе Лак Headband со Зајакот Шема за Велигден Ден Коса Додатоци TSFD15

Бебе Лак Headband со Зајакот Шема за Велигден Ден Коса Додатоци TSFD15

DEN 263.76

Достапност
Достапно за нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Велигден Headband за Бебе Девојки, Bunny Зајакот Headband.Фестивал Headband Е Направен од Висок Квалитет и Високо Еластична Бенд, Ткаенина.Печати Обичен Зајакот Шема, Велигденски Јајца.Тенка Бебе Headband со лак е од 4 Инчи, Turban Headband изнесува 5 Инчи.Повеќе Симпатична Зајакот Headbands за вашиот избор на тука, го Слават Велигден Ден.Најдобар Подарок за 0-3 години Бебе Години, Прекрасен Дизајн Ќе се Зголеми Силна Празнична Атмосфера.Лак Headband за Бебе не Одговара за Посебни Празници, Но, исто Така, Дневна Облека, Фотографија.Итн.Пакетот Вклучува : 2 парчиња лак headband (1* тенка бебе headband + 1* Turbans Headband).Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Patiky е Прилично Симпатична Велигден Hairband Е рачно изработени, Уникатен Дизајн Зајак и Велигденски Јајца Ќе се Зголеми Силна Празнична Атмосфера.Тоа Треба Да Биде Вашиот Најдобар Избор.Убаво Додатоци за Бебе G irl Момчиња!!!Повеќе Пердуви : Нова рачно изработени Материјал : Полиестер Ткаенини Стил : Print Зајакот, Велигденски Јајца Големина : Тенок Бебе Headband со лак е од 4 Инчи, Turban Headband изнесува 5 Инчи.Најдобар Подарок за 0-3 години Бебе Години Децата Боја : како на сликата покажа Пакетот Вклучува : 1* тенка бебе headband + 1* Turbans Headband answer : ___________________________ Note : - Рачни мерења, можеби и тоа има 1-3cm постојат грешки, ве молам, разберете.-Бојата не е сосема иста со слики покажа на компјутер, тоа е за следење проблеми.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Новороденче Шапка Капа Бебе Бебе Момчиња Девојчиња Цврста Шапка Beanie Bowknot Ластичињата Turban Шапка Облека-додатоци

Материјал : Polyester Suit за 03 години baby Great туш подарок за вашето бебе во winter Unisex дизајн, да го избере за близна

DEN 2136.00

Бебе Девојки Коса Додатоци Клипови Врски Гума Бендови Целосно Покриени Лакови со Закачалка во Собата за Детските

Подарок кутија сет, лесно да се носат и лесен за употреба Може да се применат за различни прилики, да при�

DEN 167.76