• Новак
DDazzling Девојки Здив Круна Цвет Девојка круна Флорални Headband Свадба Коса Венец Фото Реквизити

DDazzling Девојки Здив Круна Цвет Девојка круна Флорални Headband Свадба Коса Венец Фото Реквизити

DEN 191.76

Достапност
Достапно за нарачка

Рачно изработени објект.Материјали : ткаенина цвеќе, вештачки лисја.Круната е на располагање како затворен круг или прилагодливи,една големина одговара на сите.Тоа врски во задниот дел од главата со сатен лента.Совршен за на свадба забава, стил за фото снимањето или одличен отворен фестивал, роденден.Бебе Дете Цвет Круна,Цвет Венец, Венец,Булчински Цвет Круна,Цвет Девојка , Maturnity Слика Пукаат ,Ангажирање Фотографии ,Цвет Круна.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Новороденче Шапка Капа Бебе Бебе Момчиња Девојчиња Цврста Шапка Beanie Bowknot Ластичињата Turban Шапка Облека-додатоци

Материјал : Polyester Suit за 03 години baby Great туш подарок за вашето бебе во winter Unisex дизајн, да го избере за близна

DEN 2136.00