• Новак
6 КОМПЈУТЕРИ Кристал Headbands за Девојки, Прилагодлив Спортски Headband за Деца, Светкавиот Не се Лизга Мало Девојче Главата Бендови Коса Додатоци

6 КОМПЈУТЕРИ Кристал Headbands за Девојки, Прилагодлив Спортски Headband за Деца, Светкавиот Не се Лизга Мало

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

✿Вредност Пакет : 6 Компјутери Кристал Headbands,како што е прикажано на сликата(Црвена,Зелена,Златна,Црвена,Сребрена,Шарени). ✿Материјал : Направен од високо-квалитет кристал материјал, кој е траен и не се наштети на вашата коса. ✿Големина : должината на hairband е околу 48 cm/18.89 инчи,ширина 2 см/0.78 инчи,кои може да се поместуваат и е речиси погоден за повеќето девојки. ✿Широк носат апликации : овие атлетски спортски тренингот венчиња функција разни трендовски стилови, се вклопува спорт, матурска, партија, танчер, клуб, јога, трчање, фитнес, погодна за девојки и жени да се носат во различни прилики, како што партии, свадба, дома партија, концерти, или само како секојдневно носење. ✿Сигурен : Вашето задоволство е нашиот приоритет број еден!Пари гаранција за враќање кога не сте супер задоволни, но ние веруваме дека ќе ги сакам!.Боја напомена : Поради monitor settings и следење пиксели дефиниција, ние не може да гарантира дека бојата што го гледате на екранот е точната боја на производот, и ние се стремиме да се направи нашите бои се онолку точни колку што е можно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бебе Девојки Коса Додатоци Клипови Врски Гума Бендови Целосно Покриени Лакови со Закачалка во Собата за Детските

Подарок кутија сет, лесно да се носат и лесен за употреба Може да се применат за различни прилики, да при

DEN 167.76