• Новак
Кал Пита Бебе-Девојки Новороденче Chiffon Rosette Лак Мека Headband

Кал Пита Бебе-Девојки Новороденче Chiffon Rosette Лак Мека Headband

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Полиестер.Увезени.Рака Мие.Место чисти. 100% Полиестер.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Жешка розова водат headband има chiffon rosette лак со круг jeweled акцент на центар.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бебе Девојки Коса Додатоци Клипови Врски Гума Бендови Целосно Покриени Лакови со Закачалка во Собата за Детските

ЗАБЕЛЕШКА : Поради разликата во екранот, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на производот.

DEN 167.76