• Новак
guohanfsh Корекција Лента,Корекција Алатка Студент Канцелариски Облак Мулти-Стил Candy Боја Отстранлив Случаен Боја

guohanfsh Корекција Лента,Корекција Алатка Студент Канцелариски Облак Мулти-Стил Candy Боја Отстранлив Случаен

DEN 350.40

Достапност
Достапно за нарачка

Направено : Направен од високо-квалитетни и издржливи материјали, тоа е многу еколошки,може да се користат со доверба.Видови : Ова е корекција лента со големина од 10 х 6 см / 3.9 x 2.34 инчи, што може да се поправи погрешно фонт.Боја : имаме многу бои за вас да се избере, се надевам дека можете да изберете боја ви се допаѓа.Побарувачката : Погоден за студентите, брановидни edge е лесно да се справи и не е лесно да се падне, тоа може да биде добро сконцентрирани и корегира со сила.Помош : На симпатична облак пакување може да додадете повеќе забава за вашата работа или студирање живот во секојдневниот живот.Боја : Случајни Боја.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Welecom 4 Пакет Декорација Корекција Ленти Поставени Цртан филм Животинско Мачки Кучиња Срце Облик Новина Корекција

Лента Големина на : 2*0.8*4.4 во; Лента вкупна должина : 4m / 157in; преносни стигнале пенкало тип.Овие корекција л

DEN 489.60