• Новак
10 Парчиња Silverline K0003-S Кабинет Хардвер Салон Фиока Knob Фудбал Спортска Гардероба Се Справи Со Повлекува

10 Парчиња Silverline K0003-S Кабинет Хардвер Салон Фиока Knob Фудбал Спортска Гардероба Се Справи Со Повлекува

DEN 402.00

Достапност
Достапно за нарачка

Се користи за кабинет, фиока, гардероба, градите, отпадоци, салон, ковчегот, и др.Обезбеди спортски прилог на вашиот дом е фиока и кабинет.Секој knob е индивидуално спакувани во поли торба за заштита од гребење.Големина : 33 мм дијаметар (1-1/4"), завртки должина : 1" инч.Пакет Содржина : 10 компјутери фиока копчиња, 10 компјутери завртки.Големина : 10 Парчиња | Боја : Фудбал-с.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат