• Новак
Шиење Копчиња (KB801)50pc Западен Крстот Рамки Concho Saddlery Concho Сребро.

Шиење Копчиња (KB801)50pc Западен Крстот Рамки Concho Saddlery Concho Сребро.

DEN 1173.60

Достапност
Достапно за нарачка

Пакетот Вклучува : 50 парчиња - Тип на Производ : Копчиња.Метал Тип : Цинк Легура.Копчето Тип : Комбинирано Копче.Облик : X-Форма.Техника : Позлата.Пакетот Вклучува : 50 парчиња - Тип на Производ : Buttons Item Опис : Предмет : Западен Крстот Рамки Concho Material : Metal Color : Silver Size : 3/4" (1.9 cm) x 1" (2.5 cm)Количина : 50pc/bag Des : 50pc Западен Крстот Рамки Concho (screwback) ;Тие се одлични за leathercraft ,монтажа на вашиот омилен Појас, , Седло Ќебе , holster итн..Овие завртка conchos се одлични за секоја Leathercraft или она што некогаш Проект.Кажи на пријател за нас.Бидете сигурни да ме додадете на вашите омилени листата на објекти Спецификација : Тип на Производ : Buttons Metal Тип : Цинк Alloy Button Тип : Комбинирана Button Shape : X-Shape Technics : Plating Material : Metal Style : SHANKDecoration : None.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат