• Новак
390 Парчиња Копчиња За Шиење 1802 Мешани Цвеќиња Круг Дрво Занаети Flatback Додатоци Сврзувачки Елементи Облека Да Се Шие На

390 Парчиња Копчиња За Шиење 1802 Мешани Цвеќиња Круг Дрво Занаети Flatback Додатоци Сврзувачки Елементи Облека

DEN 460.80

Достапност
Достапно за нарачка

390 Парчиња Копчиња За Шиење 1802 Мешани Цвеќиња Круг Дрво Занаети Flatback Додатоци Сврзувачки Елементи Облека Да Се Шие На.Оваа копчиња изработени од дрво, илјадници различни дрво копчиња, шарм на мојата продавница.Ако ви се допаѓа мојата продавница, ве молиме да ги додадете вашите омилени.Ви Благодариме.Ние нудиме на големо количество цена, купи повеќе поевтини.Микс од Бои во сликата, ќе ги собереш од страна на случаен избор, не може да се избере боја.Секоја копче Големина(Aprox.) : 25 x 25 x 5mm,(1"x1"x3/16").Цена по 390 КОМПЈУТЕРИ. 390 Парчиња Копчиња За Шиење 1802 Мешани Цвеќиња Круг Дрво Занаети Flatback Додатоци Сврзувачки Елементи Облека Да Се Шие На.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат