• Новак
Ailindany 2 Пакет Кујната Кабинет Копчиња Фиока Копчиња Салон Копчиња Црни алуминиумски Легури Копчиња Фиока Вади Вратата Копчиња Мебел се Справува со Копчиња за Салон

Ailindany 2 Пакет Кујната Кабинет Копчиња Фиока Копчиња Салон Копчиња Црни алуминиумски Легури Копчиња Фиока

DEN 143.76

Достапност
Достапно за нарачка

Answer : ___________________________ Note : Како да се избере завртка должина?Нашето појавување на завртка должина е 22mm, погоден за дрво дебелина е за 18mm вратата на кабинетот дебелина (дебелина на најчестите панели); Ако вашата врата панел дебелина е повеќе од 18mm, ќе треба да купите дополнителна завртки на соодветна должина за да се инсталира.Производ Параметар : Име на Производ : Мебел се Справи со Кабинетот Копчиња Главен Материјал : Алуминиум Легура Апликација : Кабинети, Плакари, Фиоки, итн Технологија : Полирање / Electroplating Боја Избор : Злато и Црна Пакување : Независни Пакување Должина : 2-1/3inch(60mm) Висина : 1-1/3inch(35mm) Дупка Проред : Единечен Дупка Карактеристики на Производот : се Направени од издржлив Алуминиум, а на површината е рѓа-докажале, што го прави издржливи.Големина на Круг Копчиња : Должина : 2-1/3inch(60mm); Висина : 1-1/3inch(35mm); Дупка Проред : Единечен Дупка.Две Бои за Вашиот Избор : Злато и Црна, можете да изберете соодветна боја за појавување според кабинет или фиока.Пакет : 2 x Салон Копчиња, 2 x 7/8inch монтажа завртки.Кабинетот Копчиња : Направен од висок квалитет на алуминиум, издржлив дизајн и фини на допир, придружено со добар изглед и фини на допир.Ви благодариме за вашето разбирање.Пакетот Вклучува : 2 X Мебел Кабинет Копчиња 2 X 7/8inch Монтажа Завртки Инсталација Начини : да се Лоцира и означи каде да се одржи на копчиња на фиока; Ударна дупка во предниот дел на фиока/кабинетот на knob е обележана локација; Притисни и завртка завртки преку дупки од задната страна на фиока/кабинетот.Погоден за домашни внатрешни работи вратата хардвер, кабинет, плакар, гардероба, bookcase, фиока, кујна ковчегот, итн.Лесно да се инсталира; Поединечно завиткани за заштита од гребење.Кабинет се повлекува завиткани самостојно да се избегне гребење, така што на клиенти може да добиваат подобри производи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Fansipro Облека Копчиња Преносни, Додаток Колекции На Облека Продавница; Хотел; Отворено; Travel; Дневни Домаќинство,

Користете прилики : дома, на отворено, канцеларија, се прилагоди на продавница, облека продавница и друг�

DEN 249.12