• Новак
Hickory Хардвер H076015-SN Пресврт Колекција Повлече 3 Инчен Центар до Центар Сатен Никел

Hickory Хардвер H076015-SN Пресврт Колекција Повлече 3 Инчен Центар до Центар Сатен Никел

DEN 105.60

Достапност
Достапно за нарачка

3 Инчен Центар до Центар; Проекција : 1-1/8 Инчен; Должина : 3-5/8 Инчен; Width : 5/8 Инчи.На Сатен Никел заврши координати со повеќето сребро завршува вклучувајќи Нерѓосувачки Челик.Топлата сребрен тон карактеристики должина четкање и сјајни заштитен слој, кој е тивко се рефлексивни.На извртени форма на Пресврт Колекција е пример на модерната едноставност.Во елегантна форма на збирка се трансформира од финиш, дозволувајќи таа да стане и модерни и традиционални, како и нешто помеѓу.На нежен лак на повлекува дава колекција мека елеганција.Сите есенцијални монтажа хардвер вклучени за лесен за инсталација.Пресврт колекција еволуирале од органски линии се наоѓаат во природата и современата архитектура.Хармоничен пресврт и повлажна криви се создаде прозрачна контури кои се пријатни за окото.Пресврт Колекција еволуирале од sinuous линии се наоѓаат во природните наведнува на реки и спирален современата архитектура.Хармоничен повлажна криви фати светлина само право да ги покажат колекцијата е доброто контури.Овој едноставен дизајн функционира прекрасно да се надополнуваат бројни кабинет стилови и бои.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат