• Новак
Копчиња Snap Копчиња Блек Метал Сребро сврзувачки елементи Притиснете го Копчето 8/12/16/18/20mm Железо Студ Позлата Круг Копчето за Шиење Облека Додатоци Фустан Додатоци

Копчиња Snap Копчиња Блек Метал Сребро сврзувачки елементи Притиснете го Копчето 8/12/16/18/20mm Железо Студ

DEN 1838.40

Достапност
Достапно за нарачка

Направени од високо квалитетен материјал, тоа е издржлив со една симпатична изглед.Симпатична солидна шема дизајн го прави одлична декорација за шиење проекти.Се применува за различни облека, плетени џемпери, панталони, windbreakers, костуми, памучна облека, јакни, комбинезони, волнени палта, кошули, итн.не само што може да се користи за облека, но исто така и како соодветен материјал за вашата DIY.Секој копчето има свој уникатен дизајн и стил, DIY со тоа да го претставува вашиот сопствен начин.Производ Description Name : Snap Buttons Material : Iron Quantity : 12pcs-50pcs/lot Size : 8мм-20mm Usage : Шиење Snap Копчето За Облека/Чевли/Торби/венчаница.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Fansipro Облека Копчиња Преносни, Додаток Колекции На Облека Продавница; Хотел; Отворено; Travel; Дневни Домаќинство,

Употреба : памукпоместена грб, правец на грб, надолу палто, јакна, волнени грб.Користете прилики : дома, н�

DEN 174.24