• Новак
100pcs 15mm Мешани Круг Ретро Цветни Печатење Шема Дрво Декоративни копче2 Дупки за Шиење Дрво Копчето Flatback Бележник

100pcs 15mm Мешани Круг Ретро Цветни Печатење Шема Дрво Декоративни копче2 Дупки за Шиење Дрво Копчето Flatback

DEN 304.56

Достапност
Достапно за нарачка

♥ applique везови цвет закрпи,се шие на далноводи, sequins Печ,Rhinstone печ,мушка печ,parches ropa parche. ♥ Содржина ги вклучува : дел од панк стил на облека applique. ♥ Употреба на различни декорации може да донесе различни чувства. ♥ како декорација на палта, шноли, врски, завеси, капи, чорапи, свадба фустани, итн.Уникатен стил ќе донесе повеќе модерен ефект.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат