• Новак
Полначот Станица за PS5 Контролер, Dual Контролори Брзо Станица за Полнење со LED Индикатор,Станица за Полнење за Sony Playstation 5 DualSense Безжичен Контролер со AC Адаптер

Полначот Станица за PS5 Контролер, Dual Контролори Брзо Станица за Полнење со LED Индикатор,Станица за Полнење

DEN 1567.20

Достапност
Достапно за нарачка

Ова е само брза, не е производ вина, и нема да го оштети вашиот контролер.Пакет содржи : 1 X Двојна Контролер Charger1 X USB Кабел.Обезбедува најбрзо полнење брзина, dual контролори се наполни за 2 часа.【Двојна приклучете го полначот】 Кликнете-во дизајнот, брзо полнење Полнење до 2 Dual Sense безжична контролори истовремено; Испорача најбезбедно е можно задолжен со мулти-заштита на системот за безбедност; Со LED Индикатор, знам статусот на полнење на прв поглед. 【LED Индикаторот за Полнење да】посебен показател на основата помага да ти кажам ако PS5 контролер gamepad е обвинет за брз поглед.LED Игра Контролер Двојна Приклучете го Полначот за Sony Playstation 5 PS5 Џојстик Gamepad Брзо Моќ Лулка Станица Функција : Брзо полнење за PS5 контролер.Тип-C интерфејс, висока-брзина брзо полнење. 【Лесен за Употреба】се Поврзете на станица за полнење на 5 V/2 A извор на енергија, и само приклучете го вашиот Dual Sense контролер во станица за полнење, тогаш сте сите во собата (ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се осигурате дека вашиот контролер и станица за полнење се позиционираат без вибрации додека се полни).17"Производ Тежина : 145g Note : 1.Спецификација : Материјал : ABS + PCLED Светла : Црвено Светло : Charging Blue Светлина : Целосно Моќност : 5 V 1500m AOutput : 5 V 750m AColor : Црна, White Product Големина : 180 X 65 X 55мм/7.Ви благодариме!2. Ве молиме овозможи 1-3мм мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат