• Новак
Petco Бренд - WholeHearted Жито Бесплатни Мала Раса Јагнешко и Пилешко Вечера Возрасни Влажни Куче Храна

Petco Бренд - WholeHearted Жито Бесплатни Мала Раса Јагнешко и Пилешко Вечера Возрасни Влажни Куче Храна

DEN 900.00

Достапност
Достапно за нарачка

Жито-Бесплатно, Мала Раса Јагнешко и Пилешко Вечера Возрасни Влажни Куче Храна Чаша од Whole Hearted.Единствен Извор на Јагне како Првата Состојка.Омега-3 Масните Киселини Помагаат Негуваат Кожата и Палта.Карактеристики Антиоксидантна Формула Која Помага во Зајакнување на Имунитетот.Формулиран Без Пченка, Соја, Пченица, или Зрна од Било каков Вид.На Whole Hearted Жито Бесплатни Мала Раса Јагнешко и Пилешко Вечера Возрасни Влажни Куче Храна куп на целото задоволство за кученца на tinier страна.Својата протеини богати формула карактеристики Омега-3 масни киселини кои се грижиме за нивната кожата и грбот, а антиоксидансите кои ги зајакне своите имунитет.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат