• Новак
Сина Бивол Здрави Гурманските Природни Возрасни Снегулки Мокра Мачка Храна Различни Парчиња Туна

Сина Бивол Здрави Гурманските Природни Возрасни Снегулки Мокра Мачка Храна Различни Парчиња Туна

DEN 228.96

Достапност
Достапно за нарачка

ВИСТИНСКИ ТУНА ПИЛЕШКО или РИБА ПРВО : Оваа евиденција на BLUE возрасни мокра мачка храна карактеристики високо-квалитетни протеини од вистинската туна, пилешко или риба и ракчиња за поддршка на здрава мускулна одржување.ВКУСНА СНЕГУЛКИ ENTRÉES : Feed СИНИ 's вкусна и здрава конзервирана мачка храна со снегулки текстура.ПРИРОДНИ МАЧКА ХРАНА : Сите СИНИ конзервирана мачка храна се направени со најдобрите природни состојки збогатени со витамини и минерали.САМО ЗДРАВИ СОСТОЈКИ : СИНА мокра мачка храна НЕ содржи кокошка (или живина) нус-производ оброци НЕ пченка, пченица (заеднички задебелување агент користи од страна на многу други брендови) или од соја, и БЕЗ вештачки вкусови и конзерванси.Содржи еден (1) Различни Пакет на СИНА Здрави Гурманските Природни Возрасни Снегулки Мокра Мачка Храна Туна, Пилешко, Риба s барања може да се разликува поради возраст, раса, средина и ниво на активност.Прилагодете храна како што се бара за одржување на оптимална телесна состојба, и прашајте го вашиот ветеринар ако сте несигурни.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат