• Новак
Wellness Заврши Здравје Уживање Жито Слободни Gravies Различни Пакет Мокра Мачка Храна

Wellness Заврши Здравје Уживање Жито Слободни Gravies Различни Пакет Мокра Мачка Храна

DEN 216.48

Достапност
Достапно за нарачка

СОК ENTREE РАЗЛИЧНИ ПАКЕТ : Овие вкусни entrees функција месо smothered во сок за да ги задоволи дури и најпознатите рафинирани непце; оваа сорта пакет има две прекрасни сорти : Пилешко и Мисиркино и Туна и Скуша.СУПЕРИОРЕН СОСТОЈКИ : Сите наши мокра мачка храна рецепти вклучуваат посно месо, здрави масти, овошје и зеленчук без пченица, пченка или соја, и без додаден вештачки вкусови, бои, carrageenan или конзерванси.ЗДРАВА ХИДРАТАЦИЈА : Хидратација е исклучително важно да мачка целокупната благосостојба и бидејќи мачките не треба силна жед диск, овој рецепт е лесен начин за зголемување на вашата мачка влага доза за здравјето на уринарниот тракт.Животниот ВЕК НА БЛАГОСОСТОЈБА : Секој од нашите рецепти е направена за да се промовира знаци на благосостојба : многу енергија, lustrous кожата и грбот, звук варење и имунитет, плус силни заби и здрави очи.WELLNESS ИСХРАНА : Создадена од нутриционисти, ветеринари и љубители на животните, нашите рецепти обезбеди идеална рамнотежа на природата најдобрите состојки, внимателно избрани за да се негуваат и одржуваат вашето домашно милениче благосостојба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат