• Новак
IINE Мачка Контролер за Nintendo Вклучите/Лајт/Прекинувач OLED Со 3,5 mm Џек за Слушалки,Безжичен Контролер за Nintendo SwitchBlack&Бела Боја,Мала Големина

IINE Мачка Контролер за Nintendo Вклучите/Лајт/Прекинувач OLED Со 3,5 mm Џек за Слушалки,Безжичен Контролер

DEN 1000.80

Достапност
Достапно за нарачка

Додадете 3.5 mm џек за Слушалки функција,може да се користи во жичана конекција.Додадете разбудам конзола функција и Синхронизација на копчето лесно да се поврзете со Nintendo Switch&Лајт.Dual мотори вибрации и прилагодливи,Со Авто-оган функција, исто така, може да се откаже,Поддржува жиро оска функцијата ја прави играта чувство пореално.Пакет со : 1*2.5 m USB на C држачи за кабел,1*контролер,1*прирачник за корисникот.Контролор, изградена во 300 m Ah батерија,Полнач 3h може да се користи 8h.Поддршка на мултиплеер игри, до 8 контролори може да бидат поврзани.Ве молиме да го отстраните оригинални радост-кога един играат еден играч игри за да се избегне сигнал пречки.Мала големина лесно да се одржи и удобно.Се работи за Nintendo Прекинувач,Лајт,PC(Пареа платформа).Забелешка : Ако вашиот Switch конзола беше надграден за верзија 12.0, ве молиме да користите USB кабел за да го спарите за прв конекција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Двојно Полнење се Залагаме за Xbox Серија X / S Безжичен Контролер Брзо Приклучните Полначот Станица LED Индикаторот

????АКУМУЛАТОРИ : Ова Двојно Полнење Стојат вклучува 2 батерии на 1200m Ah, обезбедување на 46 часа долго извед�

DEN 2352.00