• Новак
ANBIC PS5 Контролер Полначот Станица, PS5 Додатоци Dualsense Станица за Полнење Безжичен Полнач за Sony Службен Playstation 5

ANBIC PS5 Контролер Полначот Станица, PS5 Додатоци Dualsense Станица за Полнење Безжичен Полнач за Sony Службен

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

⚡【Двојна Брзо Полнење Излез】Само 2.6 часа, 2 порти целосно ќе ја наполните вашата Dualsense контролори во исто време.Нема ПОТРЕБА ДА се чека 4 часа, спаси повеќе време, и се повеќе да се забавуваат!. ⚡【Корисна LED Индикатори】LED индикатор за Полнење на предната страна овозможува да знаете за статусот на полнење на вашиот контролер.Црвеното покажува дека вашиот контролер се полни, сина значи дека е подготвен да оди. ⚡【Изградена-во Интелигентни Чип】Мулти-Заштита на системот за безбедност на штити вашиот PS5 контролер, од Над-Бесплатно, Над-Струја, во Текот-Загрева, во Текот-Напон или Краток Спој. ⚡【【Доаѓаат со AC Адаптер】 Содржи 5 V/2 A брзо полнење AC адаптер, вие не мора да се грижите за напојување или дополнително купување барање.Сепак задржи usb интерфејс, па секогаш можете да се префрлите други напојување, како што се PS5 конзола, компјутер, лаптоп, моќ банка и USB хаб. ⚡【Она што Ќе Добиете за】 : 1x PS5 Dualsense Контролер за Полнење Стојат, 1x 3.3 ft USB на Тип-C Полнење Кабел, 1x 5 V/2 A Ѕид Адаптер.PS5 Контролори не се вклучени. ?? 【Најдобар Подарок】Најдобар подарок за вашиот љубовник, пријатели и семејството.Материјал : ABS Тип C должина на кабел : 1m/3.3 ft Package Тежина : 301g Charger Клупа Тежина : 150g Adapter Големина : 46mm*36mm*23mm Charger Клупа Големина : 124mm*165mm*80mm Package Szie : 130mm*170mm*87mm Charger Клупа Излез : 5.45 V, 750m A*2 Power Адаптер Излез : 5.0 V, 2000m APower Адаптер Текст : AC 100 V~240 V, 50 / 60 HZ, 0.6 AStorage температура : -40℃~+50℃Работна Температура : -40℃~+50℃Време на Полнење : Истовремено целосно наполнете две контролори во 2.6 часа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

16 Парчиња Замена Симпатична Овошје Лимон Дизајн Палецот Зафат Капи Палецот Костец Аналогни Држи Капакот Џојстик

Она што ќе добиете : 16 парчиња палецот костец капи во 4 бои, вклучувајќи ги и розова, жолта, зелена, порток�

DEN 198.96

Жичен Игра Контролер со Звучници Двојна Вибрации Турбо Макро Wake-Up Функција за Префрлање/ PC Windows 10/8/7/XP/Пареа/Лаптоп/Кутија

ЗВУКОТ ФОКС безжичен прекинувач игра контролор, изграденаво шестоската gyroscope со 360°motion controll, својата 3 D j

DEN 527.76

Двојно Полнење се Залагаме за Xbox Серија X / S Безжичен Контролер Брзо Приклучните Полначот Станица LED Индикаторот

????АКУМУЛАТОРИ : Ова Двојно Полнење Стојат вклучува 2 батерии на 1200m Ah, обезбедување на 46 часа долго извед�

DEN 2352.00