• Новак
LightPro Switch Радост Един Палецот Костец Капа Џојстик Капи за Nintendo Вклучите и Nintendo Switch Лајт Контролер, Симпатична Мачка Шепа Меки Силиконски Аналогни Стап Опфаќа-Blue&Роз?

LightPro Switch Радост Един Палецот Костец Капа Џојстик Капи за Nintendo Вклучите и Nintendo Switch Лајт Контролер,

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

Дизајниран за Nintendo Switch .Симпатична и Убава, Мачка Ноктот дизајн додава вкус и виталност во вашиот гејмер, направете ја вашата Вклучите повеќе атрактивни;.Целосна заштита, заштита на вашиот џојстик од долгорочна отпорност и spalling;.Меки и Удобни, со висок квалитет со силиконска материјали го прават тоа нежно, и го допре чувствува подобро;.Совршено се вклопуваат, нема да се грижите тоа падне откако ќе го инсталирате.Ве молиме погледнете го начинот на сликата за инсталација, тоа е лесно да се инсталира, но бара некои вештини.Light Pro Мачка Ноктот Темата на Палецот Костец За Nintendo Switch & Switch Лајт Симпатична Мачка Ноктот Дизајниран Око-фаќање на Бои Поставени Удобно Допре Во Рака Мека Премиум Материјали Совршено се вклопуваат Џојстик Платформа : Nintendo Switch & Switch Лајт Материјал : Силикон Пакет се Вклучени : 4 парчиња/Џојстик Капи за Nintendo Исклучете и Вклучете Лајт Забелешка : 1. Ве молиме погледнете го начинот на сликата за инсталација, тоа е лесно да се инсталира, но бара некои вештини.Нашите техничари веќе тестирани дека ова палецот зафат работи на прекинувач (и лајт), без било какви игри искуство прашања. 2.Ако имате било какви прашања за овој производ, ве молиме контактирајте ме, ве молиме да верувам дека ние ќе ви обезбедиме со задоволителна услуга.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат