• Новак
ZONSK Јасно Палецот Костец Капи за Nintendo Switch & Лајт,Транспарентни Сакура Thumbstick Кожата Капа за Џојстик (Црвено Жолто)

ZONSK Јасно Палецот Костец Капи за Nintendo Switch & Лајт,Транспарентни Сакура Thumbstick Кожата Капа за Џојстик

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

На translucence мачка шепа смешно дизајн додава повеќе привлечни за вашиот consoler.Меки и удобни, тоа направи да се чувствувате подобро од кога и да било кога palying.Не се лизга, не падне, заштита на вашата Joycon џојстик од секојдневните нула.Одговара на џојстик совршено, компатибилен со Nintendo Исклучете и Вклучете Лајт Изданија.Различни бои за избор, тоа е повеќе погодна и за појавување на вашиот consolers.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Жичен Игра Контролер со Звучници Двојна Вибрации Турбо Макро Wake-Up Функција за Префрлање/ PC Windows 10/8/7/XP/Пареа/Лаптоп/Кутија

ЗВУКОТ ФОКС безжичен прекинувач игра контролор, изграденаво шестоската gyroscope со 360°motion controll, својата 3 D j

DEN 527.76

16 Парчиња Замена Симпатична Овошје Лимон Дизајн Палецот Зафат Капи Палецот Костец Аналогни Држи Капакот Џојстик

Она што ќе добиете : 16 парчиња палецот костец капи во 4 бои, вклучувајќи ги и розова, жолта, зелена, порток�

DEN 198.96