• Новак
L2 R2 Копчиња Предизвика Extender Колекции со Анти-Лизга Палецот Костец за PS5 Sony PlayStation 5 Контролер

L2 R2 Копчиња Предизвика Extender Колекции со Анти-Лизга Палецот Костец за PS5 Sony PlayStation 5 Контролер

DEN 298.56

Достапност
Достапно за нарачка

Одличен квалитет - чкрапалото копчиња колекции се изработени од АБС материјал.Текстурата може да се спречи лизгава.Компатибилноста - Тоа е само идеални за Play Station 5 Контролер.Не за други Play Station Серија контролори.Две Пар костец - На силиконски костец може да се заштити вашиот thumbsticks од носат.Анти-лизга дизајн на површината се подобри игри чувство и целта.Повеќе Избор - две висина на активирањето полнила и палецот костец може да се користи во различни игри, направи да се добие подобра контрола.По продажба - ве Молиме кажете ни ако имате било какви прашања.Ние ќе се справи со тоа за вас наскоро.L2 R2 Копчиња Предизвика Extender Колекции со Анти-Лизга Палецот Костец за PS5 Sony Play Station 5 Контролер Пакет : 2* PS5 L2 R2 предизвика полнила 4* Play Station 5 Контролер Палецот Костец.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Жичен Игра Контролер со Звучници Двојна Вибрации Турбо Макро Wake-Up Функција за Префрлање/ PC Windows 10/8/7/XP/Пареа/Лаптоп/Кутија

ЗВУКОТ ФОКС безжичен прекинувач игра контролор, изграденаво шестоската gyroscope со 360°motion controll, својата 3 D j

DEN 527.76

Двојно Полнење се Залагаме за Xbox Серија X / S Безжичен Контролер Брзо Приклучните Полначот Станица LED Индикаторот

????АКУМУЛАТОРИ : Ова Двојно Полнење Стојат вклучува 2 батерии на 1200m Ah, обезбедување на 46 часа долго извед�

DEN 2352.00