• Новак
Проѕирен Домување Школка Случај Шарени L R Копчето ABXY Насоки Копчиња Копчиња DIY Замена Школка Случај за Префрлање НС Радост-Един Контролер (L+R Копче)

Проѕирен Домување Школка Случај Шарени L R Копчето ABXY Насоки Копчиња Копчиња DIY Замена Школка Случај за

DEN 191.76

Достапност
Достапно за нарачка

Применлив модел : Switch НС Радост-Един Контролер.Пакет : 1 x Собата Лево Десно Копче.Можете да DIY свој личен конзола.Ве молиме бидете сигурни дека тоа е модел и тип на производ што треба, ви посакувам пријатен шопинг.Боја : L+R Копче.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат