• Новак
Пареа Палубата Калено Стакло Екран Заштитник, Екран Заштитник Компатибилен со Пареа Палуба (7 инчен) - Pack 2

Пареа Палубата Калено Стакло Екран Заштитник, Екран Заштитник Компатибилен со Пареа Палуба (7 инчен) - Pack

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

Екран Заштитник За Пареа Палубата : Дизајнирани за Пареа Палубата,Заштита на вашата Пареа Палубата од нечистотија,гребнатини и пукнатини со овој високо-одделение калено стакло.9% транспарентност, за да се овозможи оптимално,природни гледање искуство. Тоа е најдобро да се примени на екранот заштитник за Пареа Палубата во чиста прашина на животната средина.Мали меурчиња : Притиснете ги надолу за околу 1 минута, а потоа отпуштете.Совршен Игри Искуство : Ултра тенок-0,3 mm дебелината е сигурен,целосна компатибилност со екран осетлив на допир чувствителност,да се Подобри вашите лични играчко искуство со чиста и нула бесплатно и брзо да реагира екран осетлив на допир без разлика што игра ќе играат.Кристално Јасна Транспарентност : Тешко стакло штит кој ја заштитува вашата Steam Палубата, без да влијаат на вашиот екран осетлив на допир чувствителност,Ултра-јасно Висока Дефиниција со 99.Лесен за Инсталација : Стакло екран заштитник за Пареа Дек е лесно да се инсталира без меури и пот/маснотии остатоци во отпечатоци од прсти,фитинг директно над-врвот на прекинувач OLED екран - исто така, не се меша со било пристаниште, џек или говорникот отворање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат