• Новак
Жичен Контролер за Nintendo Switch - Несреќа Bandicoot Издание (Nintendo Switch)

Жичен Контролер за Nintendo Switch - Несреќа Bandicoot Издание (Nintendo Switch)

DEN 491.76

Достапност
Достапно за нарачка

Официјално лиценцирани за Nintendo Switch.Уникатен Несреќа Bandicoot елементи на Дизајнот.Удобно форма, и цврсти лесни градежни*.Вклучете Систем копчиња (+, -, Дома, за Фотографирање).Лево/Десно рамо копчиња и предизвикувачи (L/R/јас zr/ZL);2 аналогни стапови : прецизност наместени за да се елиминира мртви зони;8-начин плус-облик за Насочување Контрола на Рампа (D-Pad);Nintendo ABXY копчето layout (поголеми од Радост-Един);Монтажни 10ft (3m) микро-USB на стандарден USB-C кабел.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат