• Новак
[Ажурирана Верзија] Декоративни Ленти за PS5 Dualsense Контролер, Ackmioxy DIY PS5 Контролер Замена на Школка во Боја Замена Декорација Додатоци за PS5 Контролер Панел (Сребро)

[Ажурирана Верзија] Декоративни Ленти за PS5 Dualsense Контролер, Ackmioxy DIY PS5 Контролер Замена на Школка

DEN 2013.60

Достапност
Достапно за нарачка

DIY PS5 контролер декоративни ленти, да ви даде повеќе боја избори, покажуваат вашата личност, и да уживате во ЗАБАВАТА на DIY.Кажете збогум на куки-машина колор шема и направи вашиот PS5 контролорот посебно.Овој обичај modded контролер декорација школка случај покритие за PS5 е направен од високо квалитетни пластични материјали, и на површината се третира со матирано масло спреј процес, кој е зелена и еколошки.Строго според PS5 контролер дизајн, дупка позиција е точна, и може да се вклопат на PS5 се справи со совршено.За олеснување на расклопување, ние ви даде изберете како бонус, оригиналниот панел школка на контролорот може да биде лесно и брзо да се отстранат со користење на трансферот.Нема штета да контролер.Кога демонтажа е завршена, едноставно усогласување на замена на таблата со дупка и притиснете го тока.Ние ќе ви обезбедиме со три - месец по продажба на гаранција.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се справиме со вас, штом ќе примите порака.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Двојно Полнење се Залагаме за Xbox Серија X / S Безжичен Контролер Брзо Приклучните Полначот Станица LED Индикаторот

????АКУМУЛАТОРИ : Ова Двојно Полнење Стојат вклучува 2 батерии на 1200m Ah, обезбедување на 46 часа долго извед�

DEN 2352.00