• Новак
NREOY E-smartinlife Рака Зафат Strengthener Сет, Прст Gripper, Рака Grippers - Мека Пена Рака Exerciser за Брзо Зголемување на ременче за на Надлактицата и Прст Сила, Pack 2

NREOY E-smartinlife Рака Зафат Strengthener Сет, Прст Gripper, Рака Grippers - Мека Пена Рака Exerciser за

DEN 2241.60

Достапност
Достапно за нарачка

Еден сет на два квалитетот пена рака grippers совршен за спортистите,се користи за да се зголеми прст, рака и надлактицата сила и издржливост.Се рехабилитира и олеснување на болката со користење на рака strengthener, за состојби како што се : Артритис, карпален тунел синдром, tendonitis, ревматоиден артритис.Тоа е научно докажано дека употребата на сила strengthener помага да го намалите стресот.Се друга страна костец уништување на вашите раце?Ние само го користите највисок квалитет на пена за да се обезбеди вашите раце се заштитени од прекумерна болка.Нашиот компактен дизајн ви овозможува да го собере во вашиот џеб, чанта или салата торба така што може да донесе вашата рака зафат со вас било каде димензија : 5.0 инчи x.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

TSUSF Прст Треска Прилагодливи Прст Треска,Прст Поддршка за Ублажување на Болката за Прст Фрактури, Прст Вкочанетост,

Прст поддршка игра голема улога во поддршката на прсти за да се намали вкочанетоста.Подобро закрепнува�

DEN 1219.20

Рака Топки За Вежбање Рака Зафат Топка Рака Вежба Стискаш Топки Ракомет Мала Големина Ја Подобрува Силата Спречи

Рака зафат вежби, тркалезна форма, лесно и практично да се одржи, убаво фитнес алатка.Ја подобрува сила, �

DEN 273.36