• Новак
YESIMET 2 Пакет Рака Зафат Strengthener, Прстот Exerciser, Прилагодлив Отпор 22-132Lbs (10-60kg), Сила Тренер, Рака Изстискване, Надлактицата Зафат Тренингот за Спортисти, Пијанист

YESIMET 2 Пакет Рака Зафат Strengthener, Прстот Exerciser, Прилагодлив Отпор 22-132Lbs (10-60kg), Сила Тренер,

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

Еден сет на два квалитетот Рака Grippers совршен за Спортистите,Сила Алатка Уред може да се користи во секое време секаде и многу погодно да се земе.Доаѓа со прилагодливи dial дека може да се прилагоди од 22-ри до 132 килограми (10-60 KG).Се рехабилитира и олеснување на болката со користење на Рака Strengthener, за состојби како што се : Артритис, Карпален Тунел Синдром, Tendonitis, Ревматоиден Артритис и Тенис Лактот.Не се лизга, се справува со покриено со мек, комфорни и издржливи гума за чести и удобен за користење.Нашиот компактен дизајн ви овозможува да го собере во вашиот џеб, чанта или салата торба така што може да донесе вашата Рака Зафат со вас било каде!Димензија : 6.2 x4.2x0.8 инчи.

Спецификацијата

Material:
stainless steel & rubber Resistance Range

Со стоката дадена додека купуваат

Рака Топки За Вежбање Рака Зафат Топка Рака Вежба Стискаш Топки Ракомет Мала Големина Ја Подобрува Силата Спречи

Рака зафат вежби, тркалезна форма, лесно и практично да се одржи, убаво фитнес алатка.Ја подобрува сила,

DEN 273.36