• Новак
FUT Жените Задник Lifter Тело Shaper Стомак Контрола Гаќи Boyshorts Shapewear долна облека

FUT Жените Задник Lifter Тело Shaper Стомак Контрола Гаќи Boyshorts Shapewear долна облека

DEN 119.76

Достапност
Достапно за нарачка

Изгледаат природно, Овој задник lifter едноставно го прави сето она што го поседувате, "поп".Оваа тример долна облека ќе ви помогне во зголемување на Сокол.Уживајте во вашиот убава крива и во секое време.Секси, удобно и невидливи, совршен за фармерки, шорцеви, тесна облека или едноставно да даде вашиот задник поттик додека работат надвор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат