• Новак
FUT Жените Задник Lifter Тело Shaper Стомак Контрола Гаќи Boyshorts Shapewear долна облека

FUT Жените Задник Lifter Тело Shaper Стомак Контрола Гаќи Boyshorts Shapewear долна облека

DEN 119.76

Достапност
Достапно за нарачка

- Совршени за многу наврати и погоден за 4 сезони.Половината поместена задник lifter круг на колкот и плен област, збогатете го вашето дното крива, го прави вашиот пушки изгледаат поголеми.Уживајте во вашиот убава крива и во секое време.Материјал : 90% Најлон ве Молиме да користите нашата Големина на Табелата се наоѓа во лево слики.Мали (НИ ГОЛЕМИНА 0-2)-Одговара Половината на 20-22inch; Медиум (НИ ГОЛЕМИНА 2-4)-Одговара Половината 22-24inch; Големи (НИ ГОЛЕМИНА 4-6)-Одговара Половината 24-26inch, X-Large (НИ ГОЛЕМИНА 6-8)-Одговара Половината 26-28inch; XX-Large (НИ ГОЛЕМИНА 8-10)-Одговара Половината 28-30inch; XXX-Голем (НИ ГОЛЕМИНА 10-12)-Одговара Половината 30-32inch; Боја Црна/Беж(популарни боја,одговара на сите тип на облека) Материјал : 85% Најлон, 15% Spandex Висок квалитет на пациентот се многу мазна и еластична,флексибилен и да се дише,свиленкаста на допир,удобен за носење,погоден за сите сезона,особено во лето. - Ова Поместена Лесна Контрола Гаќи е-мора да има гардероба за сите жени и жените.Лесен начин да се носат секојдневно за запознавање, социјална појдовни, танцување, итн.Покрај тоа, на задник lifter panty е невидлив.Откако се стави на, таа веднаш прави вашиот пушки изгледаат поголеми и поубави.совршен плен за бустер, стомакот слабеење под било кој тип на облека од секојдневен тимови на партијата/матурска/коктел/свадба фустани или наметки.Можете да го носат под било кој тип на облека во секоја сезона.Задник кревање гаќи ќе ви даде криви што сакате.Оваа тример долна облека ќе ви помогне во зголемување на Сокол.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат