• Новак
Коњ Тетива Чизми, Дише Коњ Нозете Guard Мека гума за џвакање за Јавање за Јава Ентузијасти

Коњ Тетива Чизми, Дише Коњ Нозете Guard Мека гума за џвакање за Јавање за Јава Ентузијасти

DEN 300.00

Достапност
Достапно за нарачка

Лесно Да се Држиме : 2 најлон материјал кука еластичен внатрешната подлога може подобро да ја заштитите коњ нозе.Функција : 1. Издржливи и Удобно : На СТП школка е издржлив; еластичен внатрешната подлога може подобро да ја заштитите коњ нозе.2. Лесно Да се Држиме : 2 најлон материјал кука&јамка, за да се обезбеди одговара и стегање, може да се инсталира и да се отстрани брзо и удобно.3. Филм Задржете : Овие коњ скокање чизми нема да се лизга или да падне за време на брза активности.4. Одржување на Рамнотежа : да се Чува на место за време на вежба, па дури и во влажни или матен услови, коњ може да бидат заштитени и се чуваат удобно.5. Голема Поддршка : Обезбеди голема поддршка за коњот нозе, намалување на влијанието и заштита на нозете од повреда.Спецификација : Предмет Тип : Коњ Поддршка Boots Material : СТП, Крпа Пакет Листата : 2 x Коњ Поддршка Boots Note : 1. Ве молиме овозможи 0‑1cm / 0-0.4 во грешка поради прирачник за мерење.2. Рака е вистинската должина на употреба.

Спецификацијата

Item Type:
Horse Support Boots
Material:
PU, Cloth
Package List:
2 x Horse Support Boots :
1. Please allow 0‑1cm / 0‑0.4in error due to manual measurement.2. The strap is the actual length of use. :

Со стоката дадена додека купуваат