• Новак
Hoof Кроење, Трајни Поостри Јаглероден Челик Hoof Нож за Овци Hoof за Трим Коњ Hoof за Потковица(Директно Десната Рака, 12)

Hoof Кроење, Трајни Поостри Јаглероден Челик Hoof Нож за Овци Hoof за Трим Коњ Hoof за Потковица(Директно Десната

DEN 1055.76

Достапност
Достапно за нарачка

Главно се користи за да се намали коњ hoof и ќе имаме добар коњ јава или дербито на искуство.Направен од висок квалитет на јаглероден челик материјали, цврсти, трајни производи за долгорочна употреба.Одлично изработка и висока јачина, лесен за употреба, заштеда на повеќе време и напор.На ергономски дизајнирана рачка го прави лесен за употреба и задржете.Поостри нож, лесен за ракување и брзо да се намали коњ hoof, не е лесно да се скрши.Направен од висок квалитет на јаглероден челик материјали, цврсти, трајни производи за долгорочна употреба.На ергономски дизајнирана рачка го прави лесен за употреба и задржете.Одлично изработка и висока јачина, лесен за употреба, заштеда на повеќе време и напор.Поостри нож, лесен за ракување и брзо да се намали коњ hoof, не е лесно да се скрши.Главно се користи за да се намали коњ hoof и ќе имаме добар коњ јава или дербито на искуство.

Спецификацијата

Condition:
100% Brand New
Material:
Carbon Steel
Blade Length:
Approx. 8.5cm / 3.3in
Blade Thickness:
Approx. 0.1cm / 0.04in
Total Length:
Approx. 21.5cm / 8.5in
Type:
Left Hand, Right Hand (optional)
Weight:
Approx. 66g / 2.3 oz
Package list:
1 * Hoof Knife :
1. Please allow 0-2 cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Со стоката дадена додека купуваат