• Новак
Shires Arma Руно-На Врвот Над Стигнат До Чизми Бела Целосна

Shires Arma Руно-На Врвот Над Стигнат До Чизми Бела Целосна

DEN 561.60

Достапност
Достапно за нарачка

За Џвакање Гума.Се продаваат во парови.Заштита : гумени чизми помогне да се одврати scuffs и заштита од удари на hoof област.Свилен : Функција свилен мека амортизирање синтетички руно скратува кои се заштити pasterns против триење и непријатност.Прилагодлив : Допир блиску fastenings функција гума, за покривање на smart изглед.Доаѓаат во различни големини и бои.Овие супер гледа преку стигнат до чизми функција свилен мека амортизирање руно скратува кои се заштити pasterns против триење и непријатност.Гумени чизми помогне да се одврати scuffs и заштита од удари на hoof област.Допрете го затвори fastenings функција гума, за покривање на smart изглед.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат