• Новак
FLYPROFiber ВАЛУТНА да LC Адаптер 2Pack за VFL, Хибридни ВАЛУТНА Машки да LC Женски Конектор за Оптички Влакна, Еден Режим 9/125um Оптички Адаптер, FTTH Адаптер Конвертор за Визуелна

FLYPROFiber ВАЛУТНА да LC Адаптер 2Pack за VFL, Хибридни ВАЛУТНА Машки да LC Женски Конектор за Оптички Влакна,

DEN 287.76

Достапност
Достапно за нарачка

????LC-ВО странска валута Хибридни Оптички Влакна Адаптер е специјално дизајнирана да се приклучи на Мала Форма на Фактор LC во ВАЛУТНА конфигуриран средина,како Визуелна Грешка Локатор(VFL), моќ метри, OTDRs, и други тест опрема. ????Компактен дизајн им овозможува на мрежни оператори да ги намалат трошоците преку простор-заштеда, и со елиминирање хибрид кабел собранија.Тоа е многу лесен поради нивните пластични тела. ????На циркониум керамика provids висока димензионални точност и добра стабилност да работи совршено со влакна кабел или опрема за тестирање. ????Многу лесно да се инсталира и го избришам, па се до 1000 пати на издржливост. ????помалку од 0,3 d B вметнување на косата, и поголеми од 45d B се вратите на тежината.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат