• Новак
BOKA Продавница - 5 Skeins Рака-dyedNatural Mulberry Свила Вез Тема Конец 40m/Еез #127

BOKA Продавница - 5 Skeins Рака-dyedNatural Mulberry Свила Вез Тема Конец 40m/Еез 127

DEN 1408.80

Достапност
Достапно за нарачка

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, не-исчезнува, цврста, мазна чувствуваат, не статички електрицитет.Има толку висок квалитет на везови е првиот чекор за да ја заврши својата исклучителна занает.НЕВЕРОЈАТЕН ПОДАРОК : Одличен подарок за вашата сестра, тетка, мајка, баба и пријатели.Тие ќе уживаат вез со нив, Тоа ќе биде одлично искуство.ШИРОКО се КОРИСТИ : Поради својата дебелина и издржливост, на насоки не кавгата, што го прави полесно да се работи.Премиум Везови Конец е совршен подарок за семејство и пријатели, деца на повеќето прилика.Совршен за пријателство нараквици, String Уметност, DIY Проекти, Занаети Подароци, го користи е бескрајна надвор од вашата имагинација!.СОВРШЕН ЗА ЗАНАЕТЧИСКИ : вез темата е за двете везови љубовник и група занает.DIY handcrafts за деца.Вез конец може да се употребува за Вез, Крстот Бод, Пријателство Нараквици, Кесички, Tassels, Перници, Роденден Картички, Играчки, Украси, Ракавици, Шалови и така натаму.УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ : Ние обезбеди 24/7 услуги на клиентите.Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте не со било какви прашања.Ние ќе се обидеме потрудиме да се реши надвор. 100% висок квалитет на природен mulberry свила, рачно боени.Свилата е многу мека и погодна за рака вез, крстот бод и други занаетчиски работи.Дебелината на нашите свила темата е приближно еден влакно на DMC памук конец (види слика) Материјал : 100% природни mulberry свила Боја : 5 бои Количина : 5 skeins, 440 метри по skein.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Практична 120pcs Конец Организатор Кутија Врвен Конец Број Налепници Везови Алатки DIY Занает Крстот Бод Трикотажа

Жолта цилиндар на winder може да бидат фиксни и прирачник чудак операција е едноставен и брз да се ветрот, к

DEN 583.20