• Новак
DERCLIVE Конец Организатор Везови Тема Организатор на Крстот Бод Тема Везови Конец Организаторите

DERCLIVE Конец Организатор Везови Тема Организатор на Крстот Бод Тема Везови Конец Организаторите

DEN 1423.20

Достапност
Достапно за нарачка

Поминуваат помалку време средиме вашите теми.Убав подарок за вашите семејства и пријатели, кои сака везови.Направени на здрав СТП, Не е лесно да се оштети и може да се користи.Држи повеќе везови конец, да ги Задржи вашите везови теми метежот - слободни.Индивидуални windows над секоја кука се идеални за боја, број име и/ или држење пред - навој рака игли.Компактен пенлив рецки подобро вид на забен конец, Лесно сортирање и складирање за проекти, тензија произведени овозможува stitchers за да отстраните некое влакно колку што е потребно, без knotting и извртување. 50 позиции конец организатор и 15pcs празно код картички.Спецификација-Боја : Зелена, виолетова, црвена роза (Опционално)-Материјал : СТП-Size : 27.5*11*2cm(10.6*4.3*0.7 во)Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3cm (0.4-1.18") разликата се должи на прирачник за мерење и мали варијации на боите за различни екранот поставување.Пакет Including1 * Вез Тема Организаторот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат