• Новак
DMC Заробени Памук Број 407

DMC Заробени Памук Број 407

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

1 skein на 6 насоки. 8 метри долг на премиум DMC тема.Секоја нишка има сјаен изглед и ќе се спротивстави исчезнува.DMC заробени памук број 407 глина браун.1 skein на 6 насоки, 8 метри долг на премиум DMC тема.Секоја нишка има сјаен изглед и ќе се спротивстави исчезнува, па можете да се восхитувам на вашата крстот бод дизајни за долго време!Заробени памук главно се користи за крстот крои, но тоа е многу прилагодлив и ќе даде големи резултати на голем број на други техники како што е и вез, декорирање картички, рака за шиење и многу повеќе.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат