• Новак
Бод Теми, 447Pcs Везови Конец Мулти‑Боја Везови Конец во Собата за Предиво за Марами за Нараквици за Декорација

Бод Теми, 447Pcs Везови Конец Мулти‑Боја Везови Конец во Собата за Предиво за Марами за Нараквици за Декорација

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

Поседуваат светла боја, богата сјај, не исчезнува, цврстина, мазна чувствуваат, не статички електрицитет.Вез може да се користи за да се направи нараквици, предиво, нараквици, sandbags, tassels, перници, роденден картички, украси, играчки, ракавици, шалови, итн.Има толку добар квалитет на везови е првиот чекор за да ја заврши својата исклучителна ракотворби.Таква убава виножито везови тема дефинитивно ќе го натера да го сакам тоа.Секој пакет содржи 447 бои, кои ги покриваат различни бои системи, вклучувајќи ги и речиси црвена, розова, жолта, зелена, сина, виолетова, црна, бела и сите други бои може да се мисли на.Ова е добар избор за родителите и на децата да учествуваат во изработката заедно.Не само што го подобрува децата практична способност, но, исто така, го стимулира децата имагинација на занаетите.Функција : 1. Поседуваат светла боја, богата сјај, не исчезнува, цврстина, мазна чувствуваат, мост нема статични electricity2. Секој пакет содржи 447 бои, кои ги покриваат различни бои системи, вклучувајќи ги и речиси црвена, розова, жолта, зелена, сина, виолетова, црна, бела и сите други бои може да се мисли of3. Има толку добар квалитет на везови е првиот чекор за да ја заврши својата исклучителна ракотворби.Таква убава виножито везови тема дефинитивно ќе го натера да го сакам it4. Вез може да се користи за да се направи нараквици, предиво, нараквици, sandbags, tassels, перници, роденден картички, украси, играчки, ракавици, шалови, итн.5. Ова е добар избор за родителите и на децата да учествуваат во изработката заедно.Не само што го подобрува децата практична способност, но, исто така, го стимулира децата имагинација на handicraft Specification : Предмет Тип : Везови Thread Product Спецификации : 1 Сет(447pcs)Производ Материјал : Полиестер cotton Product Употреба : апарати за Домаќинство, шиење, итн.Поле на Примена : Повеќето сценарија Пакет Листата : 447 x Везови Тема.

Спецификацијата

Item Type:
Embroidery Thread
Product Specifications:
1 Set(447pcs)
Product Material:
Polyester cotton
Product Use:
Household, sewing, etc.
Scope of Application:
Most scenarios
Package List:
447 x Embroidery Thread :

Со стоката дадена додека купуваат