• Новак
LELO ХЕКСАДЕЦИМАЛЕН Почит, XL Големина, Луксузни Кондоми со Уникатни Хексагонална Структура, Тенка Уште Силна Кондом, Подмачкано (36 pack)

LELO ХЕКСАДЕЦИМАЛЕН Почит, XL Големина, Луксузни Кондоми со Уникатни Хексагонална Структура, Тенка Уште Силна

DEN 576.00

Достапност
Достапно за нарачка

ПРИРОДЕН ЛАТЕКС - Материјали кои се користат во производство на ХЕКСАДЕЦИМАЛЕН Однос XL безбедна природна се чувствуваат и чувство за време на интимност.Ако имате прашања за контрола на раѓањето опции, особено поради здравствени причини или за да се избегне бременост, или ако по секс сте загрижени вие или вашиот партнер може да се забремени, консултирајте се со здравствени услуги.Кондомите не се целосно да се елиминира ризикот од бременост и сексуално преносливи инфекции (Спи).КОНДОМОТ, РЕ-ИНЖЕНЕРСТВО - ре-инженерните латекс структура комбинира слаб и сила со иста револуционерен дизајн на ХЕКСАДЕЦИМАЛЕН Оригиналот (и исто 350 мали шестоаголници).ПОВЕЌЕ СОБА - 10% поголем кондом во секоја димензија од ХЕКСАДЕЦИМАЛЕН Оригиналниот за повеќе ги задоволува искуство.УЛТРА-ТЕНОК - Еден од најтенкиот кондоми околу, ХЕКСАДЕЦИМАЛЕН Однос XL користи панели за да се помогне трансферот на телесната температура за повеќе интимни чувства.Ако верувате имате некоја СПИ, контакт со здравствени услуги.ТЕКСТУРА НА ВНАТРЕ - ХЕКСАДЕЦИМАЛЕН кондоми функција на подобрување на контрола, што резултира во намалена пропаѓање и подобро целокупната сензација.Одликувајќи се со иста комбинација на наука, безбедност и сексапил што го прави ХЕКСАДЕЦИМАЛЕН Оригиналот на бестселерот кондоми, ХЕКСАДЕЦИМАЛЕН Однос XL зема таа технологија и upsizes тоа за поголем момци.Тие го прават ова со обезбедување на бариера против извор на инфекција.За повеќе информации за кондомите или Спи, контакт со здравствени услуги или јавна здравствена агенција.ПОГОЛЕМИ ВО СЕКОЈ ПОГЛЕД - Нашиот нов кондом е за 10% поголем од ХЕКСАДЕЦИМАЛЕН Оригиналната во секој поглед, за поголема кондом кој ветува утеха, како и целосен мир на умот.Се ДОБИЕ КОНТРОЛА ВРЗ ЗАДОВОЛСТВО - Непредвидливи на допир, со хексагонална структура на внатрешноста на кондомот го намалува пропаѓање и ја подобрува зафат за време на сексот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат