• Новак
Начини на живот Skyn Екстра Подмачкано Кондоми, 12 кондоми

Начини на живот Skyn Екстра Подмачкано Кондоми, 12 кондоми

DEN 371.76

Достапност
Достапно за нарачка

40% повеќе, долготраен, ултра мазна лубрикант дава максимална удобност и го подобрува искуството.Директно форма.Силата на премиум латекс.Природна боја.Начини на живот SKYN беше првиот премиум кондом направен од Polyisprene-научно формулиран за НОВИ не-латекс материјал дека навистина е..најблиску до облечен во ништо друго!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат