• Новак
HUAREW 25+5 uF ±6% 25 5 MFD 370/450 VAC CBB65 Двојна се Кандидира Започнете Круг Capacitor за Кондензаторот Директно Кул или Топлинска Пумпа клима уред или AC Моторни и Фан Почетна

HUAREW 25+5 uF ±6% 25 5 MFD 370/450 VAC CBB65 Двојна се Кандидира Започнете Круг Capacitor за Кондензаторот

DEN 357.60

Достапност
Достапно за нарачка

▲HUAREW висок квалитет CBB65 B композитни capacitor. ▲Capacitance толеранција : ± 6%. ▲Оценет напон : 370 V / 450 VAC. ▲Сад работна температура : -40 ℃ до 70 ℃. ▲Безбедност за заштита на ниво : S1. Опис на производот HUAREW висок квалитет CBB65 B композитни capacitor Технички Параметри: Модел : CBB65 B Capacitance толеранција : ± 6% Номинална напон : 370 V / 450 VAC Номинална фрекфенција : 50 / 60 Hz Tangent на косата агол : ≤0.002 (100 Hz) Напон помеѓу половите : 2 Un 60-тите години Поларните школка го издржат напонот : 2000 V 60-тите години Изолација отпор : РК≥3000 M Ω · µF.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат