• Новак
МОБ Genteq Capacitor круг 30/5 uf MFD 440 volt 97F9981 (го заменува стариот МОБ# Z97F9981), 30 + 5 MFD на 440 volts

МОБ Genteq Capacitor круг 30/5 uf MFD 440 volt 97F9981 (го заменува стариот МОБ Z97F9981), 30 + 5 MFD на 440

DEN 252.00

Достапност
Достапно за нарачка

▶ СОСЕМА НОВ Clima Tek Capacitor!. ▶ 30 + 5 uf/MFD 440 Volt. ▶ Капка Во замена, Без Жици Промени или Адаптери е Потребно!. ▶ МОБ/Genteq е Врвот на Линијата Capacitor. ▶ Направено во Северна Америка.Ова е СОСЕМА НОВ МОБ Genteq Двојна се Кандидира Capacitor.На capacitor е тркалезна и оценет во 30 + 5 MFD на 440 volts.На МОБ дел# е 97 F9981. Ако ви треба големина дека ние не се наведени тука, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви цена.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат