• Новак
KIDSCOOL ПРОСТОР Бебе Дете 2 Копчиња Прилагодливи Ремени Мода Жан Вкупно

KIDSCOOL ПРОСТОР Бебе Дете 2 Копчиња Прилагодливи Ремени Мода Жан Вкупно

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Кука и Око затворање.Машина За Миење.Оваа жан комбинезони погоден 6-12 месец,12-18 месец,18-24 месец,2-3 години 3-4 години,4-5 Години бебе дете мало девојче.Голема bibs пред се,метал копчето,се обратат до нозете едноставен дизајн тексас комбинезони.Камен изми памук тексас мека да се носат,прилагодливи на рака,пет џебови дизајн жан панталони.Секојдневниот направен напредок : слушаме нашите клиенти повратни информации и да ја прочистите секој детал да се осигура квалитетот, се вклопуваат, комфор и стил.За KIDSCOOL ПРОСТОР KIDSCOOL ПРОСТОР е професионална деца жан производителот & продавачот во текот децении,направивме голем број на многу видови на добар квалитет и популарни жан облека секоја година Ова е симпатична и класичната Жан вест и тоа ќе го направи вашето бебе cutest еден.Големината подолу е само упатство , ве молиме љубезно размислете за вашите вистински потреби и изберете правилна големина,ви благодариме за вашето внимание ,имаат референци забава!Како да се избере облека големина?Детали големини : 1inch=2.54 см Големина 6-12 Месеци: Вкупна Должина : 23.7 во 1/2 Waist : 10.1 во 1/2 Hip : 11.8 во Препорачува висина : 26.5-31.3 во Големина 12-18 Месеци: Вкупна Должина : 24.9 во 1/2 Waist : 10.5 во 1/2 Hip : 12.2 во Препорачува висина : 31.3-33.6 во Големина 18-24 Месеци: Вкупна Должина : 26.5 во 1/2 Waist : 10.9 во 1/2 Hip : 12.6 во Препорачува висина : 33.6-35.9 во Големина од 2-3 Години : Вкупна Должина : 28.0 во 1/2 Waist : 11.3 во 1/2 Hip : 13.0 во Препорачува висина : 35.9-38.2 во Големина Од 3-4 Години : Вкупна Должина : 29.6 во 1/2 Waist : 11.7 во 1/2 Hip : 13.4 во Препорачува висина : 38.2-40.6 во.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат