• Новак
Goplus Двојни Тркала Количка, Тешки Градина Количка, 330 кг Капацитет Комунални Количка со Два 13 инчи Пневматски Гуми за Надворешна Тревник Двор Фарма Сточарство

Goplus Двојни Тркала Количка, Тешки Градина Количка, 330 кг Капацитет Комунални Количка со Два 13 инчи Пневматски

DEN 3839.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Одлична Градина Асистент】гланц со лесен дизајн ви обезбедува со најдобрите градина асистент за транспорт на вашиот тешки стоки, така што за да се ослободат вашите раце.Таа е погодна за многу прилики, вклучувајќи ги и патио, магацински и фарма. 【Цврсти Челична Рамка】Изградена на стабилна тешки-должност рамка и PP контејнер, оваа градина количка ви нуди цврсти уште лесни количка за транспорт вашата ѓубрива и катира во вашата градина.И гума 13-инчен пневматски гуми од двете страни прават тоа полесно да се укине, рамнотежа и маневрирање. 【Супер Голем Капацитет】Кој длабоко волумен со лесен-за-депонија дизајн, овој двор количка дава 5-кубни метри на простор за 330 кг влечни капацитет.И голем притисне област може да биде подеднакво принудени, осигурувајќи дека сад нема да се деформира и да се прекине, како времето одминува. 【Се Справи со јамка & Пневматски Гуми】На поместена се справи со јамка не само што дава погодност за контрола на насока и одржување на избалансирани, но исто така го прави лесно да се вчита и шутнат на cargos.Две 13-инчен пневматски гуми со модели додадете многу повеќе триење со земјата, која е погодна за различни терени. 【Брза Инсталација】Со детални и едноставни процедури за инсталација, оваа градина количка може да се состави без никаков напор.И челична рамка со слика е лесно да се исчисти, без мака.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Chilechuan Отворено Градина Комунални Возило,Плажа Количка Виткање Количка,4-Тркала Преносни Кампување Транспортерот,со

★[Тркала со лагери] Нашата колички имаат лагери за големи тркала, па ние може да го подобри маневрирање,

DEN 1027.20

Расклопна Комунални Виткање Вагон Количка Остави Листот Овална Форма Прилагодливи се Справи со Голем Капацитет

Повеќекратна употреба : Погоден за семејство на плажа патувања.Празен вагон тежи 16lbs.Тоа е погодна за от

DEN 1833.60

Виткање Шопинг Количка. Тешки Метали Тело Пред Вртливата Тркала. Бесплатни Лагер 1 Година Гаранција - Националниот

Издржливи челична конструкција, Пред Вртливата тркала СЛОБОДЕН Лагер.Секој 4тркала количката има удоб

DEN 1072.80

Расклопна Комунални Виткање Вагон Количка Домот Лесна Граница на Еукалиптус Гранки Флорални Рамка Рака Прилагодливи

Висок Капацитет : Расклопна вагон димензии прибл : 291713inch.Прилагодлива рачка може да биде продолжен за да

DEN 3311.76

3 Тркала Куче Колички Мачка Превозникот Милениче Колички за Кучиња и Мачки Виткање Патување Превозникот Водоотпорен

【Мрежа Прозорец s глава до задникот 2 Види, ако должината на количка кошница е соодветно 3 Поради големио

DEN 2615.76