• Новак
YJXSZ Преносни Виткање Качување Скалило Количка Прилагодливи Алуминиум Легура Три Тркала Тешки Сите Терен Качување Скалило Количка со Еластична Кабелот

YJXSZ Преносни Виткање Качување Скалило Количка Прилагодливи Алуминиум Легура Три Тркала Тешки Сите Терен Качување

DEN 1874.40

Достапност
Достапно за нарачка

Лесен и свитлива дизајн : количка тежи само 5 KG и може да се здипли до 70 CM*38 CM*30 CM*20 CM инчи.Дури и тинејџерите може да го користи без никаков напор.Можете лесно може да го сместите под кревет, плакар или под автомобилот.Телескопски рачка : Можете лесно може да се прилагоди на количка за 3 различни висини, според вашите потреби.Во споредба со другите колички, рачката на нашата количка е постабилна и флексибилни.Качување на три тркала : специјален дизајн на триаголник качување воланот не само што се заштитува вашиот назад кога качување по скали, но исто така ви заштедува од непријатностите на вршење на тешки предмети.Покрај тоа, надградена TPR воланот има добра отпорност на абење, се лизга отпор и шок апсорпција.Цврстата алуминиумска легура заградата : целиот заградата е направен од висок квалитет на алуминиум легура.Едно парче подот и вграден челик цевка рамка направи количка повеќе цврсти и издржливи, со товарот капацитет од 150 кг на рамни на подот.Една машина со повеќе функции : се погодни за дом, канцеларија, патување, кампување, риболов, се движат, шопинг.Главен материјал : алуминиум легура/пластични Нето тежина : 5 KG Тркала тип : TPR Шасија : дебела алуминиумска легура капацитет : 150 catties на рамен терен, 70 catties на скалите Шопинг торба усвојува : водоотпорен Оксфорд ткаенина монтажни дизајн + супер голем капацитет Назад рака дизајн, една страна рака дизајн, патент дизајн кој се одвојува дизајн : Монтажни шопинг торба за двете шопинг и барање на стоки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат