• Новак
DouborQ 22Pcs Лажни Трепки Продолжетоци Почетник Вежба во Собата, Професионални Манекен Раководител Усна Веѓа Шминка Eyelash Калемење Обука Алатка за Полнење, Шминка Пракс?

DouborQ 22Pcs Лажни Трепки Продолжетоци Почетник Вежба во Собата, Професионални Манекен Раководител Усна Веѓа

DEN 623.76

Достапност
Достапно за нарачка

Додадете лепак заедно лажни eyelash корен со памук 4.Нема потреба да се купат дополнителни додатоци.Ако е потребно,се применуваат сенката за очи или eyeliner да се направи вашиот eyeline погледнете повеќе природни Ние комбинирање на оваа поставени според потребите на козметик, квалитетот на додатоци се внимателно одбрани.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат