• Новак
ARTIBETTER Игла Felting Комплет Свиња Doughnut Игла Felting Дополнителен Комплет Волна Felting Снабдувањето со Целосна Чувствува Алатки за DIY Занает Животинско Дома Декорација

ARTIBETTER Игла Felting Комплет Свиња Doughnut Игла Felting Дополнителен Комплет Волна Felting Снабдувањето

DEN 232.56

Достапност
Достапно за нарачка

- Тие се меки, ќе се чувствуваат многу удобно, можете да ги користите за долго време. - Волна почувствува материјалните добра се сакана меѓу децата и возрасните. - Одлична декорација за занаети, облека, дом декорација, итн. - Можете да имате голема DIY време со семејството и пријателите со добро расположение. - Со премиум волна почувствува материјал, издржливи и безбедни.Description This објект е волна почувствува DIY материјал торба, издржливи и безбедни.погоден за занаети, облека, дом декорација, итн.Ќе уживате во среќни рачно изработени време, ќе се создаде некои убави занаети, ќе има добро расположение.Карактеристики - Боја : Розова.- Материјал : природна волна.- Големина : Околу 17.8x12.4x5.5cm/7x4.87x2.16inch.- Со премиум волна почувствува материјал, издржливи и безбедни.- Одлична декорација за занаети, облека, дом декорација, итн.- Волна почувствува материјалните добра се сакана меѓу децата и возрасните.- Можете да имате голема DIY време со семејството и пријателите со добро расположение.- Тие се меки, ќе се чувствуваат многу удобно, можете да ги користите за долго време.Пакет Including4 пакети x wool1 пакет x везови алатка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

jsmhh Компатибилен со Фолксваген Tiguan L Автомобил Покритие, Четири годишни времиња Универзална Целосно Водоотпорен

Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, ве молиме побарај

DEN 5248.80