• Новак
Gentec Мал Факел Основниот Комплет со Лесно се Претвори Копчиња Oxy/Пропан 12' FT Црево Американски Фитинзи со 5 Совети (#3-7)

Gentec Мал Факел Основниот Комплет со Лесно се Претвори Копчиња Oxy/Пропан 12' FT Црево Американски Фитинзи

DEN 3487.20

Достапност
Достапно за нарачка

Факелот е дизајниран за да се обезбеди стабилен и прецизни концентрирани пердув пламен да braze и лемење материјал од најмалите да 1/8" дебела челик.Факелот може да се користи со повеќето најчесто се достапни за гориво гасови, како што се ацетилен, пропан, MAPP ( и водород, со кислород.Претпазливост при користење на природен гас.минимум 6 PSI е потребно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

jsmhh Компатибилен со Фолксваген Tiguan L Автомобил Покритие, Четири годишни времиња Универзална Целосно Водоотпорен

Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, ве молиме побарај

DEN 5248.80