• Новак
AIRDEA 5D Жирафа Дијамант Сликарство Колекции за Деца Почетници DIY Гем Сликарство Целосна Вежба Животинско Дијамант Уметност Кристал Везови Крстот Бод Уметност Занае?

AIRDEA 5D Жирафа Дијамант Сликарство Колекции за Деца Почетници DIY Гем Сликарство Целосна Вежба Животинско

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

AIRDEA дијамант сликарство колекции вклучуваат сите алатки што треба да се заврши оваа работа, не треба да ги купите било дополнителни алатки.DIY дијамант уметнички колекции е пријатно DIY кои лесно да ги собереш,што го прави одличен за деца/возрасни/почетници.5 D дијамант уметнички колекции основи на истиот концепт како мозаици и боја-по-броеви.Дијамант гем ликовна уметност е совршена активност за децата да ги споделите со мајката t вклучуваат рамка.Нејзината само валани платно.Ве молиме НЕ го стави дијаманти на место каде што децата може да се лесно пристапни, па како да избегне да биде проголтана од нив.Дијамант сликарство колекции доаѓа со водоотпорен платно, дијамант-намалување на боја монистра, леплива пенкало, пластичен послужавник и лепило.AIRDEA дијамант сликарство колекции вклучуваат сите алатки што треба да се заврши оваа работа, не треба да ги купите било дополнителни алатки.DIY дијамант уметнички колекции е пријатно DIY кои лесно да ги собереш,што го прави одличен за деца/возрасни/почетници.5 D дијамант уметнички колекции основи на истиот концепт како мозаици и боја-по-броеви.Дијамант гем ликовна уметност е совршена активност за децата да ги споделите со мајката t вклучуваат рамка.Нејзината само валани платно.Ве молиме НЕ го стави дијаманти на место каде што децата може да се лесно пристапни, па како да избегне да биде проголтана од нив.Дијамант сликарство колекции доаѓа со водоотпорен платно, дијамант-намалување на боја монистра, леплива пенкало, пластичен послужавник и лепило.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

jsmhh Компатибилен со Фолксваген Tiguan L Автомобил Покритие, Четири годишни времиња Универзална Целосно Водоотпорен

Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, ве молиме побарај

DEN 5248.80